Omschrijving
COMFORTABELE BURGERWONING
Centraal gelegen, comfortabele, in 2012 gerenoveerde burgerwoning gelegen in de Westlaan 56 te Roeselare en bestaande uit :
Tweedelige woonplaats, ruime ingerichte leefkeuken, toilet.
2 ruime slaapkamers op de eerste verdieping.
Badkamer met ligbad, lavabomeubel, toilet.
Bruikbare, ruime zolder.
Kelder.
Afgesloten koer.
Algemene informatie
| Adres: | Westlaan 56 Roeselare |
| Referentie: | 24/K0977 |
| Vraagprijs: | € 189.500 |
| Type: | Woning |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 107 m² |
| Bewoonbare opp.: | 0 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Renovatiejaar: | 2012 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Woonkeuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas - 1 raam is enkel glas |
| Verwarming: | Combiketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie - linkegevel muurisolatie 60mm PUR |
Stedenbouwkundige info
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 381 |
| Kadastrale benaming: | 36503 Roeselare 3Afd |
| Kadastrale Nummers: | C 998 B11 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 107 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210211-0002372530-RES-1 |
| EPC Index: | 339,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 11/02/2031 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |