Omschrijving
UNIEK EN ZEER HOOGSTAAND AFGEWERKT PENTHOUSE AAN HET STERREBOS
Dit luxueus afgewerkt penthouse is gelegen op een privaat domein aan de rand van het Sterrebos, als enige appartement op de derde verdieping met rondom een terras met een totale oppervlakte van 302m²! U geniet hierdoor de ganse dag van de zon en een 306° view over gans groot Roeselare.
INDELING
Private liftinkomhal (met individueel badgesysteem) met vestiaire in maatwerkmeubilair met aan ene zijde een kast en andere zijde een schoenkast met fronten in lakwerk. Gastentoilet met kast en opstanden in Corian. Toegang tot het terras.
Een ingerichte wasplaats bevindt zich er volledig weg van de leefruimtes zodat de toestellen u niet storen.
Zeer ruime woonkamer in L-vorm met grote ramen die uitzicht bieden op de grote gemeenschappelijke tuin en het Sterrebos. Woonkamer is voorzien van een gashaard Cosyflam, een bureelhoek in maatwerkmeubilair eik fineer, barkast met glazen legplanken en lades in eik fineer.
Aansluitend de stijlvolle open keuken in Bulthaup maatwerk, tablet Keramiek Calacata Naturel, voorzien van alle nodige toestellen zoals: Stoomoven en oven Gaggenau, koelkast - vaatwas - diepvries Miele, wijnkoeler.
De voorraadberging biedt u extra opbergruimte waar alle voorzieningen aanwezig zijn voor het plaatsen van een koelcel.
De masterbedroom heeft aansluitend een dressing met maatwerkmeubilair in lakwerk en extra klare spiegel. En suite badkamer volledig ingericht in maatwerk, ligbad, opstanden in Corian, extra klare spiegels, inloopdouche in keramisch materiaal natuursteen look, wandverwarming (douche en achter bad), toilet.
Slaapkamer 2 beschikt over een en suite badkamer voorzien van een inloopdouche, dubbel lavabomeubel en toilet.
Voor het opbergen van terrasgerief is er een extra berging toegankelijk via het terras.
AFWERKING & TECHNIEKEN
- Volledig appartement is voorzien van half massieve parket 1 bis (vloerverwarming).
- Muren zijn voorzien van schilderdoek en geschilderd.
- Overal verlaagde plafonds met ingewerkte gordijnnissen. Alle binnendeuren zijn blokkaderdeuren met verdoken scharnieren en zwarte krukken. Akoestisch inbraakwerende inkomdeuren aan lift en aan traphall verhogen nog de gemoedsrust.
- Er zijn 2 airconditioning systemen met lijnrooster (warmen en koelen) apart woongedeelte en slaapgedeelte. Overal vloerverwarming regelbaar via aparte zones.
- Domoticasysteem Duotecno, alarmsysteem.
- Volledig appartement is voorzien van ingebouwde led inbouwspots of lijnverlichting met mogelijkheid om verschillende soorten verlichting in te pluggen. Alle spots zijn dimbaar.
- Ventilatiesysteem D, drukverhogingsgroep, verwarmingsketel ATAG, grotere boiler.
TERRAS
Het terras is enerzijds beplankt in IPE en een zijde in keramische tegels betonlook met voorziening voor plaatsen van verwarmingstoestellen in plafond.
GARAGE EN TWEE BOVENGRONDSE PARKEERPLAATSEN INBEGREPEN
In de ondergrondse verdieping een private garage met aansluitend twee bergruimten. Voorzien van oplaadkabel systeem voor elektrische wagen.
Bovengronds twee dubbele parkeerplaatsen tegenover de inkomhal.
Kortom, een zeldzaam uniek penthouse waar je volledig tot rust komt en geniet van de nodige luxe.
Algemene informatie
| Adres: | Kasteelstraat Roeselare |
| Referentie: | 26/K1055 |
| Type: | Penthouse |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Aan bosrand, Residentieel |
| Bewoonbare opp.: | 179 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (17.55 m², 16.68 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 54 m², L-kamer |
| Keuken: | 18 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 4 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 302 m² |
| Wasplaats: | 6 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Souterrain, Toegang tot lift, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - >2000 - 2 of meer kamers |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas - >2000 |
| Elektriciteit: | conform PV - domoticasysteem Duotecno |
| Verwarming: | Condensatieketel, Gashaard, Aardgas - gashaard cosyflam. |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Lift: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - D |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Domotica: | Ja - Duotecno |
Stedenbouwkundige info
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.460 |
| Kadastrale benaming: | 36302 Roeselare 8Afd/ Rumbeke 2Afd/ |
| Kadastrale Nummers: | 1120P P0177 + P0112 / 1118D |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190812-0002184818-RES-1 |
| EPC Index: | 175,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 12/08/2029 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |