Omschrijving
GERENOVEERDE INSTAPKLARE KNUSSE RIJWONING
RUMBEEKSESTEENWEG 97 – ROESELARE
Gezellige en smaakvol gerenoveerde rijwoning, volledig instapklaar en verzorgd afgewerkt.
De woning bestaat uit een voorplaats, aangename woonruimte met praktische berging en een nieuwe ingerichte keuken met aansluitende veranda.
Verder beschikt de woning over een badkamer voorzien van lavabo, toilet en douche.
Op het eerste verdiep bevinden zich twee slaapkamers. Daarnaast is er nog een handige bergzolder aanwezig.
Buiten is er een koer met kleine tuinberging.
beschikbaar vanaf 1/08/2026
Algemene informatie
| Adres: | Rumbeeksesteenweg 97 Roeselare |
| Referentie: | 26/H0137-10 |
| Prijs: | € 550/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Inhoud: | 277 m³ |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform dag- en nachttarief |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20210128-0002365662-RES-1 |
| EPC Index: | 707,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| EPC Geldig tot: | 28/01/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
|
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
|