Omschrijving
RUSTIG GELEGEN STADSWONING NABIJ CENTRUM RUMBEKE
RYFFELAERESTRAAT 10 RUMBEKE
Deze charmante en comfortabele woning is rustig gelegen en toch vlakbij het centrum van Rumbeke.
Bij het binnenkomen betreedt u de inkomhal met gastentoilet. De lichtrijke woonkamer sluit naadloos aan op de volledig ingerichte keuken, wat zorgt voor een aangename leefruimte.
Verder beschikt de woning over een ruime garage en parkeermogelijkheid voor de deur.
Op de eerste verdieping bevindt zich de nachthal die toegang geeft tot drie volwaardige slaapkamers en een badkamer uitgerust met bad, douche, dubbel lavabomeubel en een tweede toilet.
Daarnaast is er nog een praktische bergzolder aanwezig.
Buiten kan u genieten van de tuin met terras, ideaal om tot rust te komen.
Beschikbaar vanaf: 01/08/2026
Algemene informatie
| Adres: | Ryffelaerestraat 10 Roeselare |
| Referentie: | 26/H2038-03 |
| Prijs: | € 895/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20221006-0002690896-RES-1 |
| EPC Index: | 128,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 6/10/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |