Omschrijving
BUNGALOW IN RUSTIGE WOONWIJK
GEBROEDERS VAN RAEMDONCKSTRAAT 7
8800 RUMBEKE
De woning is gelegen in een rustige woonwijk te Rumbeke en biedt alle comfort van een bungalow met open bebouwing. De woning is instapklaar, pas herschilderd en voorzien van een nieuwe keuken met alle toestellen en een nieuwe badkamer met inloopdouche. Het huis beschikt over een ruime tuin en een garage. Met 2 gelijkvloere slaapkamers is het de ideale woning voor een klein gezin of een koppel dat op zoek is naar een gezellige thuis.
De woning heeft een perceeloppervlakte van 580 m². Dit geeft voldoende ruimte om te genieten van het buitenleven en om te ontspannen in de tuin. De EPC-waarde van 259.00 en het energielabel C en de recent vernieuwde verwarmingsinstallatie zorgen ervoor dat de woning, energiezuinig is en dat de energiekosten laag blijven. Rumbeke is een gezellige en groene omgeving, ideaal voor wie houdt van rust en natuur. Met verschillende winkels, scholen en openbaar vervoer in de buurt, is deze woning ook goed bereikbaar en biedt het alle nodige voorzieningen voor het dagelijks leven.
Beschikbaar vanaf: 01/05/2026
Algemene informatie
| Adres: | Gebroeders van Raemdonckstraat 7 Roeselare |
| Referentie: | 26/H1831-02 |
| Prijs: | € 950/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/05/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 580 m² |
| Bewoonbare opp.: | 185 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1972 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas - hoofdzakelijk dubbel glas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20190117-0002124435-RES-1 |
| EPC Index: | 259,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 17/01/2029 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |