Omschrijving
COMFORTABELE WONING MET GARAGE EN GROTE TUIN
DIKSMUIDSEWEG 514 - IEPER (BOEZINGE)
Charmante halfopen bebouwing met ruime tuin en prachtig open landelijk zicht. Deze instapklare woning werd smaakvol gerenoveerd, volledig geschilderd en is voorzien van gordijnen en verlichting.
De woning omvat een gezellige leefruimte met aansluitende, volledig ingerichte leefkeuken voorzien van toestellen. Daarnaast is er een praktische bijkeuken/wasruimte aanwezig.
Op de verdieping bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer uitgerust met lavabomeubel, inloopdouche en toilet.
Verder beschikt de woning over een kelder en een garage met sectionaalpoort.
Buiten geniet u van een mooi aangelegd perceel met zonnig en afgeschermd terras, tuinberging, tuinhuis en ruime tuin met prachtig open uitzicht op het omliggende groen.
Beschikbaar vanaf: 1/08/2026
Algemene informatie
| Adres: | Diksmuidseweg 514 8900 |
| Referentie: | 26/H1413-06 |
| Prijs: | € 690/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Open ligging, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Buiten |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Gedeeltelijk dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie - CV op mazout |
| Verwarmd water: | Individueel, Stookolie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20240117-0002873131-RES-3 |
| EPC Index: | 394,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 17/01/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |