Omschrijving
GEZELLIG EENSLAAPKAMER APPARTEMENT
WESTLAAN 15 BUS 2.4 TE ROESELARE
Gezellig éénslaapkamerappartement, mooi gelegen nabij het centrum van Roeselare.
Bestaande uit inkomhal, toilet, woonplaats met keukenhoek, één slaapkamer en badkamer met ligbad en lavabo.
Provisie syndic en waterverbruik: €35,00 per maand.
Onmiddellijk beschikbaar.
Algemene informatie
| Adres: | Westlaan 15/2.4 Roeselare |
| Referentie: | 26/H1888-03 |
| Prijs: | € 525 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Totale kosten: | € 35 |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel |
| Lift: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20260527-0003878580-RES-1 |
| EPC Geldig tot: | 27/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |