Omschrijving
Gezellig duplexappartement te huur in het centrum van Lichtervelde, vlakbij het station
STATIESTRAAT 121 BUS 2
8810 LICHTERVELDE
Dit charmante duplexappartement is ideaal gelegen in het centrum van Lichtervelde, op wandelafstand van het station en alle voorzieningen.
Het appartement beschikt over een inkomhal, een lichtrijke woonruimte, een ingerichte keuken en een badkamer met lavabo, douche en toilet. Daarnaast is er een aangenaam terras met open zicht.
Op de bovenverdieping vind je twee ruime slaapkamers.
Troeven:
- Centrale ligging nabij station
- 2 ruime slaapkamers
- Terras met open zicht
- Praktische indeling
Onmiddellijk beschikbaar
Algemene informatie
| Adres: | Statiestraat 121/2 Lichtervelde |
| Referentie: | 26/H2221-01 |
| Prijs: | € 650/maand |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 86 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel - hoofdzakelijk dubbel glas |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel - radiatoren/convectoren |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Individueel |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20260427-0003853283-RES-1 |
| EPC Index: | 366,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 27/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |