Omschrijving
RESIDENTIEEL APPARTEMENT
Residentie "TIJL" - 't Motje
JACOB VAN ARTEVELDESTRAAT 19/.2 - ROESELARE
Dit groot (166m²!) hoek-appartement is gelegen op het gelijkvloers, in de Res. Tijl, gesitueerd in de residentiële buurt 't Motje.
Het biedt u een zeer rustige ligging met mooi uitzicht en zon georiënteerde terrassen en werd zeer smaakvol ingericht en met kwaliteitsvolle materialen afgewerkt!
Indeling : Inkomhal met ingemaakte vestiairekast, gastentoilet, ruime woonkamer. De woonkamer geniet veel lichtinval door de grote ramen en geeft toegang tot het groot zongericht hoekterras. Luxueus ingerichte keuken voorzien van alle toestellen en praktische bergladen en -kasten met terras. De berging aansluitend op de keuken vergroot het comfort. Praktische wasplaats.
Twee slaapkamers en een ruime ingerichte dressing. - Badkamer ingericht met ligbad, inloopdouche, dubbel lavabomeubel een tweede badkamer met douche en lavabomeubel - Afzonderlijk extra toilet.
Appartement is voorzien van ingebouwde verlichting, vliegenhorren en gordijnen!
Grote garage nr. 7 met aansluitend berging inbegrepen in de huurprijs.
Naast gebouw steeds publieke parking ter beschikking.
Syndickosten: € 95,00/maand.
Algemene informatie
| Adres: | Jacob van Arteveldestraat 19/2 Roeselare |
| Referentie: | 26/H2223-01 |
| Prijs: | € 1.175/maand |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Residentieel |
| Bewoonbare opp.: | 166 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 95/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 49 m² |
| Keuken: | 15 m² |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 40 m² |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Zonnewering: | Ja - gordijnen en vliegenhorren |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20230822-0002970022-RES-1 |
| EPC Index: | 191,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 22/08/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |