Omschrijving
INSTAPKLAAR GELIJKVLOERS APPARTEMENT
KORTRIJKSESTRAAT 101 BUS 02 TE ARDOOIE
Instapklaar ruim gelijkvloersappartement met private tuin en aansluitende garage.
Kwalitatief hoogstaand afgewerkt en volledig geschilderd.
Het appartement bestaat uit een inkomhal, een lichtrijke woonruimte met open keuken voorzien van alle comfort en ingebouwde toestellen. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, een ruime berging, een apart toilet en een moderne badkamer uitgerust met een inloopdouche en dubbele lavabo.
Het volledige appartement is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en energiezuinig woonklimaat.
Buiten geniet u van een afgesloten private tuin met rechtstreekse toegang tot de achterliggende garage met automatische poort.
Syndic €25,00
Beschikbaar vanaf 1/09/2026
Algemene informatie
| Adres: | Kortrijksestraat 101/0.2 Ardooie |
| Referentie: | 26/H1907-03 |
| Prijs: | € 885/maand |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 25 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20231012-0003012794-RES-1 |
| EPC Index: | 109,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 12/10/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Effectief overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |