Omschrijving
RUIM APPARTEMENT IN CENTRUM ROESELARE
JUFFROUW LAMOTESTRAAT 46/42, 8800 ROESELARE
Modern en lichtrijk appartement met uitstekende ligging nabij het Geitepark te Roeselare.
Dit verzorgd appartement omvat een inkomhal met gastentoilet, een gezellige woonkamer met open, volledig ingerichte keuken en praktische berging. Verder zijn er 2 slaapkamers en een badkamer uitgerust met ligbad en toilet.
Extra troeven zijn de twee terrassen, ideaal om op elk moment van de dag van de buitenlucht te genieten. Bovendien is een privatieve garage nr. 97 inbegrepen.
Algemene kosten: € 50,00/maand syndickosten en €100,00/maand voor (warm)water en verwarming.
Beschikbaar vanaf: 1/08/2026
Algemene informatie
| Adres: | Juffrouw Lamotestraat 46/42 Roeselare |
| Residentie: | De Poorterij IV |
| Referentie: | 26/H1314-05 |
| Prijs: | € 750/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 4 |
| Totale kosten: | € 150/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Andere - warmtenet |
| Verwarmd water: | Collectief, Elektriciteit |
| Lift: | Ja - recente lift |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20210831-0002458483-RES-1 |
| EPC Index: | 122,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 31/08/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |