Omschrijving
INSTAPKLAAR GELIJKVLOERS APPARTEMENT MET ZONNIGE TUIN EN GARAGE
DOMEIN 'T EYCKENBOS - BORNSTRAAT 48A 0.1 - RUMBEKE
Dit prachtig gelijkvloers appartement in het gegeerde Domein ’t Eyckenbos biedt u een unieke combinatie van ruimte, licht en buitenbeleving.
Geniet van een ruim terras (15 m²) dat naadloos overgaat in een mooie ruime buitenruimte, ideaal georiënteerd op het zuidwesten voor maximale zoninval.
Bij het betreden van het appartement komt u in de inkomhal, die uitgeeft op een lichtrijke woon- en eetruimte met open, volledig ingerichte keuken. Aansluitend zijn er twee praktische bergingen voorzien. Verder beschikt het appartement over een gastentoilet en een badkamer uitgerust met douche, lavabo en toilet.
Tot slot zijn er twee slaapkamers aanwezig, waaronder één ruime en één compacte kamer.
Het appartement beschikt bovendien over een autostaanplaats op het terrein en een privatieve garage, wat zorgt voor extra comfort en voldoende parkeergelegenheid.
Syndic: € 70,00/maand.
Beschikbaar vanaf: 1/07/2026
Algemene informatie
| Adres: | Bornstraat 48-A/0.1 Roeselare |
| Referentie: | 26/H2060-03 |
| Prijs: | € 855/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 0 |
| Totale kosten: | € 70/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20230316-0002835012-RES-1 |
| EPC Index: | 146,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 16/03/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |