Omschrijving
Ruim appartement met 2 slaapkamers en terras in residentie Helminge
BEVERSESTEENWEG 57/4
8800 ROESELARE
Dit lichtrijke appartement op het eerste verdiep van residentie Helminge is rustig gelegen op wandelafstand van het centrum en het station. De woonkamer biedt een mooi zicht op de tuin met vijver en is, samen met de keuken.
De ingerichte keuken sluit aan op een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine. Verder zijn er twee slaapkamers en een badkamer met bad, dubbele lavabo en toilet.
Extra troef is de gemeenschappelijke tuin die toegankelijk is voor de bewoners.
Syndickosten (incl. waterverbruik): € 60,00 / maand
Beschikbaar vanaf: 01/06/2026
Algemene informatie
| Adres: | Beversesteenweg 57/4 Roeselare |
| Residentie: | Helminge |
| Referentie: | 26/H2218-01 |
| Prijs: | € 775/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 98 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Garage Types: | Garagebox |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel - 2019, radiatoren/convectoren |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Individueel |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20230412-0002862728-RES-1 |
| EPC Index: | 95,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 12/04/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |