Omschrijving
CENTRAAL GELEGEN APPARTEMENT MET TERRAS, GARAGE EN TUINZICHT
BEVERSESTEENWEG 55/6 – ROESELARE
Zeer centraal gelegen appartement op de eerste verdieping, met uitzicht op een grote aangelegde tuin met vijver. U geniet hier van een uiterst rustige omgeving, op wandelafstand van het station en het centrum.
Indeling:
Ruime inkomhal, lichtrijke en zongerichte woonkamer met toegang tot een ruim terras. Aansluitend bevindt zich een volledig ingerichte keuken met praktische wasplaats/berging. Verder zijn er 2 slaapkamers en een badkamer met ligbad en dubbele lavabo.
Garage nr. 24 inbegrepen.
Syndickosten: € 65,00/maand
Beschikbaar vanaf 01/07/2026
Algemene informatie
| Adres: | Beversesteenweg 55/6 Roeselare |
| Referentie: | 26/0217-08 |
| Prijs: | € 775/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 101 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1996 |
| Op verdieping: | 0 |
| Totale kosten: | € 65 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Kabel: | Ja |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20230120-0002786395-RES-1 |
| EPC Index: | 101,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 20/01/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |