Omschrijving
VOLLEDIG GERENOVEERD APPARTEMENT
IEPERSESTRAAT 30/3.1
8800 ROESELARE
Dit twee-slaapkamers appartement is gelegen in het centrum van Roeselare, Iepersestraat en werd dit jaar volledig gerenoveerd.
Het appartement is bovendien instapklaar geschilderd en voorzien van de nodige verlichtingsarmaturen.
Indeling bestaat uit een ruime lichtrijke woonkamer met open en volledig ingerichte keuken met kookeiland, berging, badkamer voorzien van inloopdouche met lavabomeubel, toilet en ruimte voor wasmachine.
Twee slaapkamers waarvan één voorzien van een balkon.
De ligging van dit appartement is ideaal, met winkels, restaurants en openbaar vervoer op wandelafstand. Bovendien is er ook een vlotte verbinding naar de snelweg. Kortom, dit appartement is de perfecte uitvalsbasis voor wie wil genieten van het stadsleven in Roeselare.
Met zijn moderne afwerking, gunstige ligging en energiezuinigheid is dit appartement een echte aanrader voor wie op zoek is naar een comfortabele en praktische woonst of interessante belegging in het bruisende Roeselare.
Syndickosten: € 40,00/maand
Algemene informatie
| Adres: | Iepersestraat 30/3.1. Roeselare |
| Residentie: | Gudrun |
| Referentie: | 26/H2216-01 |
| Prijs: | € 750/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Balkon: | Ja |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform PV - geldig tot 01/03/2049 |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20240307-0003168211-RES-1 |
| EPC Index: | 196,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/03/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |