Omschrijving
GELIJKVLOERS APPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS
WESTSTRAAT 24B/3 - 8810 Lichtervelde
Gelegen in een groene omgeving en op wandelafstand van het station bevindt zich dit ruim gelijkvloers appartement. Het appartement omvat een lichtrijke living met open, ingerichte keuken, praktische berging, badkamer met ligbad en twee volwaardige slaapkamers.
Daarnaast beschikt het appartement over een garage en geniet u van een aangenaam zicht op de tuin.
Beschikbaar vanaf 15/05/2026
Algemene informatie
| Adres: | Weststraat 24-B/3 Lichtervelde |
| Referentie: | 26/H1098-02 |
| Prijs: | € 595/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 15/05/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 0 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 0 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektriciteit |
Stedenbouwkundige info
| EPC Certificaat Nr.: | 20260326-0003833432-RES-1 |
| EPC Index: | 361,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| EPC Geldig tot: | 26/03/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |